Gwendolyn Rutten

Mandaat

Voorzitter Open Vld

Over Gwendolyn

°Hasselt, 26 juni 1975
Gehuwd, mama van Juliette en Alphonse

Voorzitter Open Vld December 2012 –
Vlaams Parlementslid Juni 2014 – Januari 2017
Federaal Volksvertegenwoordiger (arr. leuven) Juni 2010 – Juni 2014
Schepen stad Aarschot 2013 –
Gemeenteraadslid stad Aarschot 2006 –

Licentiaat in de Rechten, KULeuven, 1998
Aanvullende opleiding Internationale Betrekkingen, 1999

Kabinetslid Europees Commissaris van Handel Karel De Gucht (2010)
Kandidaat-voorzitter Open Vld (running mates Dirk Van Mechelen en Dirk Sterckx), 2009
Kabinetschef Algemeen Beleid van:
– Viceminister-president van de Vlaamse regering Van Mechelen 2007 – 2009
– Viceminister-president van de Vlaamse regering Moerman 2005 – 2007
Administrateur, European Data Protection Supervisor, 2004-2005
Administrateur-adj, Europees Parlement (commissie constitutionele zaken): 2002-2004
Stafmedewerker VLD-Voorzitter Karel De Gucht: 1999-2002

Stages Europees Parlement, VN liason office

Lid van de raad van bestuur van de Koning Boudewijnstichting