Marino Keulen

Mandaat

Vlaams Volksvertegenwoordiger

Over Marino

– Sedert 2 januari 1989 gemeenteraadslid in Lanaken
– Van januari 1995 tot januari 2001 schepen van Lanaken, bevoegd voor Cultuur, Jeugd, Bibliotheek, Industrie, Patrimonium en Promotie
– Van november 1994 tot juni 1995 provincieraadslid Limburg
– Van 13 juni 1995 tot juni 2003 Vlaams Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg
– Van juni 1999 tot juni 2003 secretaris van de commissie Cultuur, Media en Sport
– Van mei 1999 tot juni 2003 ondervoorzitter van de VLD-fractie in het Vlaamse Parlement
– Van juni 2003 tot juli 2004 Vlaams minister van Wonen, Media en Sport.
– Van juli 2004 tot juni 2009 Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Stedenbeleid, Wonen en Inburgering
– Vanaf 2 januari 2007 tot 30 december 2014 voorzitter gemeenteraad Lanaken
– Vanaf juni 2009 Vlaams Volksvertegenwoordiger
– Vanaf 23 februari 2010 Voorzitter Verenigde Commissie Gemeenteraad Lanaken
– Vanaf 1 januari 2012 Burgemeester van de gemeente Lanaken
– Okt. 1987 t.e.m. jan. 1992: kabinet gemeenschapsminister van Cultuur Patrick Dewael
– Vanaf juni 1989 als woordvoerder van de gemeenschapsminister voor Cultuur Patrick Dewael
– Jan. 1992 t.e.m. juni 1995: adj. woordvoerder van VLD-voorzitter Guy Verhofstadt
– Geboren op 24/10/1963 in Tongeren
– Graduaat Handelswetenschappen aan het Provinciaal Hoger Handelsinstituut van Hasselt
– Militaire dienst volbracht in Propsteierwald (BSD) korporaal-milicien 29 Bn. Logistiek
– Gehuwd met Gerry JANSSEN



Schrijf je in op onze nieuwsbrief InschrijvenSchrijf je in op onze nieuwsbrief